Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Ātrais kredīts bez maksas

NaudaŠodien, var teikt ka jau visi ir dzirdējuši par ātrajiem kredītiem kurus var saņemt bez maksas. Šie aizdevumi tiek popularizēti gan TV gan internetā gan citos medījos un reklāmas veidos. Ātrie kredīti šo iespēju piedāvā ļoti aktīvi un tas ir viens no iemesliem, kāpēc šie aizdevumi ir ieguvuši tik lielu popularitāti. Protams, ne jau tikai tādēļ tie ir tik populāri, bet tas noteikti ir svarīgs faktors kas to ietekmē.

Kredīts bez maksas vai kredīts bez procentiem ir aizdevums kuru ātrie kredīti piedāvā saviem jaunajiem klientiem. Tas nozīmē, ka aizņemoties kredītu pie kāda no ātro kredītu uzņēmumiem, mums nav jāmaksā procenti, komisijas maksas vai kas  cits, par pirmo kredītu kuru ņemam. Šī ir reklāmas akcija kura aizsākās pirms pietiekoši ilga laika. Iesākumā tā bija plānota kā vienreizēja akcija, bet klientu pieplūdums un atsauksmes bija tik pozitīvas un vērā ņemamas, ka aizdevēji šo iespēju ieviesa jau pastāvīgi. Protams, tā nav garantēta iespēja un ne visi aizdevēj i to piedāvā, bet Latvijā ir saglabājušies tikai daži aizdevēji kuri atsakās šo iespēju ieviest savā praksē. Jāpiebilst, šāda iespēj ir teju tikai ātrajiem kredītiem. Reizēm var būt kāds piedāvājums no citām iestādēm kurš arī sniedz to pašu, bet vairumā gadījumu, tie nav pilnīgi bezmaksas kredīti. Līzinga kompānijas mēdz piedāvāt bezprocentu līzingus, bet arī tas ir tikai īpašos gadījumos.

Lai arī šāda iespēja, nemaksāt procentus, var šķist ļoti vilinoša, atcerieties ka ātrais kredīts ir atmaksājams viena mēneša laikā. Ar dažiem izņēmumiem, visi kreditori piedāvā atmaksas termiņu līdz 30 dienām un, ja ir arī ilgāk atmaksas termiņi, tad parasti bezmaksas kredītam ir šis pats 30 dienu atmaksas ierobežojums. Arī uz naudas summām kuras ir pieejamas šajā piedāvājumā var būt ierobežojumi. Ja aizdevējs pirmajā reizē piedāvā aizņemties jau 400 Eiro, tad bezmaksas kredīts var būt pieejams tikai tad, ja aizņematies 300 Eiro, bet šādas situācijas ir atkarīgas no katra aizdevēja un nav obligātas.