Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma

NaudaJa esat sasniedzis šo 21 gada vecumu, jūsu iespējas var ierobežot tikai jūsu iztēle un finansiālās iespējas. Šajā vecumā jūs varat pieteikties uz, gandrīz, jebkuru aizdevumu. Ir tikai daži aizdevumu veidi, kas jums vēl nav pieejami.

Latvijā ir tikai daži aizdevēji, kas ir izvēlējusies izsniegt aizdevumus tikai no 21 gada vecuma. Lielais vairums aizdevumus izsniedz jau no 20 gadu vecuma. Tādēļ jums ir pieejams plašs piedāvājumu klāsts. Bet ne visi ir jums piemēroti un ne visi aizdevēji jums aizdevumus izsniegs, balstoties uz jūsu stāvokli. Vecums ir tikai viens no noteikumiem ko aizdevēji izvirza saviem, potenciālajiem, klientiem. Lai saņemtu aizdevumu jums ir jāatbilst šādām prasībām:

  • Jums ir stabili ienākumi.
  • Neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Šajā uzņēmumā jums nav nenomaksātu aizdevumu.
  • Jums nav kavēti maksājumi par citiem aizdevumiem.
  • Jums ir Latvijas bankas konts.
  • Jums ir e-pasts mobilais telefons.

Dažādi aizdevēji var izvirzīt dažādus noteikumus, bet šie noteikumi ir līdzīgi visiem ātro kredītu izsniedzējiem. Ja jums ir radušās grūtības ar citu aizdevumu atmaksu, tas var ietekmēt jūsu izredzes saņemt citu ātro kredītu. Ja esat iekļauts parādnieku sarakstā, jūsu iespējas saņemt aizdevumu ir ļoti mazas.

SMS KREDĪTI – NAUDA VIENAS ĪSZIŅAS ATTĀLUMĀ

Kredītņēmēju ērtībām tiek piedāvāti arī SMS kredīti. SMS kredīts ir iespēja noformēt sev nepieciešamo aizdevumu tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Lai būtu pieejams SMS kredīts, jābūt reģistrētam lietotājam – tas nozīmē, ka vispirms jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, norādot visu vajadzīgo informāciju. SMS kredīts īpaši noderīgs brīžos, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Vienkārši nosūti īsziņu uz aizdevēja norādīto telefona numuru un jau pēc neilga brīža saņem naudu savā bankas kontā. SMS kredīts – nauda tikai vienas īsziņas attālumā!