Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Ceļojumi uz Igauniju

KafijaDodoties ceļojumā uz Igauniju, tūristiem ir jāņem vērā gadalaiki, jo ne visu gadu Igaunijā var atpūsties. Protams, ka ziemā nevienam nav aizliegts doties uz Igauniju, taču ja Jūs neesat aktīvā sporta piekritējs ziemā, tad labāk izvēlēties kādu no vasaras mēnešiem, lai dotos ceļojumā uz šo valsti. Igaunija ir daļa no Baltijas valstīm un tai ir liela saikne ar Latviju un Lietuvu.

Tiem, kas varbūt nevēlās braukt pārāk tālu, kā uz Gruziju vai citviet un arī naudas ziņā nav gatavi tērēt 1500 – 2000 EUR par vienu ceļojumu, ir iespēja doties uz Igauniju, jo šo valsti apmeklēt ir iespējams sākot no 20 EUR. Protams, ka izmaksas ir atkarīgas no paša ceļot gribētāja, taču cenas pārtikai un izklaides iestādēm Igaunijā ir ļoti līdzīgas kā Latvijā.

Ņemot vērā to, ka Jūs vēlaties doties uz Igauniju, kas ir ilgāk par divām trim dienām, tad Jums ir jārēķinās ar viesnīcas izdevumiem. Prātīgi ir rezervēt viesnīcu laicīgi, jo tādā veidā ir iespējams ietaupīt vairāk naudu. Par transporta novietošanu Igaunijā nav jāuztraucas.

Ja Latvijā Rīgas centrā un Vecrīgā nekur nav bezmaksas stāvvietas, tad Igaunijā gandrīz jebkur ir iespēja novietot savu auto bezmaksas.

Populārākie tūristu galamērķi Igaunijā ir aviācijas muzejs, ūdens akvaparks Pērnavā, Jegalas ūdenskritums, Tuhalas krasta ala un protams Kuresāres bīskapa cietoksnis Sāremā. Ja esi paspējis apskatīt un izbaudīt visus šos tūrisma objektus, tad iespējams doties uz Kepu bāku, kas atrodas 35 jūras jūdžu attālumā.

Šajā bākā ir iespējams arī uzkāpt. Skats ir diezgan iespaidīgs, tāpēc to noteikti vajadzētu iekļaut savā ceļojuma maršrutā. Runājot par Igauņu virtuvi un nacionālajiem ēdieniem, tad laika gaitā ir sanācis tā, ka Igauņu virtuve ir iespaidota no Dāņu, Vācu un Krievu tautām. Igaunija ir bijusi pakļauta citām valstīm vairāk kārt, tāpēc arī ēdienkarte ir sajaukusies.

Tags: , , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *