Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Cik maksā grāmatvedis?

KafijaUzņēmējiem un arī ar uzņēmējdarbību netieši saistītām personām, grāmatvedības pakalpojumi var būt ļoti nepieciešami. Grāmatvedis var ne tikai palīdzēt ar grāmatvedību saistītas problēmas gan novērst šādu problēmu rašanos. Grāmatvedis var veikt dažādus darbus kas saistīti ar nodokļiem, ar finanšu sakārtošanu un kontrolēšanu, ar atskaišu sagatavošanu un līdzīgus darbus. Pašsaprotami, ka profesionāla cilvēka vai uzņēmuma algošana šo darbu veikšanai ir labākais risinājums, bet ir iespējams visu izdarīt arī pašu spēkiem. Svarīgi ir izprast tieši kas ir nepieciešams un kāda kalibra grāmatvedis jums ir nepieciešams.

Cenas, par kādām var nolīgt grāmatvedi var būt ļoti dažādas. Lielā mērā tās nosaka pakalpojumi kādi jums ir nepieciešami. Jo lielāks darba apjomus un sarežģītība, jo lielākas izmaksas būs nepieciešamas grāmatveža algošanai. Tajā pat laikā, uzņēmums kurš algo pastāvīgu štata grāmatvedi var piemērot fiksētu atalgojumu kurš var būt tik pat dažāds, bet darba apjoms to var neietekmēt.

Ir pieejami dažādi uzņēmumi, kuri piedāvā grāmatvedības pakalpojumus. Šajos uzņēmumos ir jau iepriekš norādītas cenas par dažādiem pakalpojumiem. Pakalpojumi var tikt izcenoti atšķirīgi pēc to apjoma, darbā ieguldāmā laika vai citādi. Arī mēneša maksa var būt fiksēta par šiem pakalpojumiem, bet, attiecīgās situācijās, ir nepieciešams veikt piemaksas par papildus darbiem, kas neietilpst standarta uzdevumu paketē. Šo pakalpojumu cenas var būt no dažiem desmitiem Eiro mēnesī līdz pat vairākiem simtiem, ja jums ir nepieciešams grāmatvedis kādam konkrētam uzdevumam, iespējams, varat algot speciālistu samaksājot pat 30 Eiro par vajadzīgo darbu. Ja darbs ir lielāks, ir lielāks dokumentu skaits, nepieciešamas papildus darbības korektai darba veikšanai, summas var sniegties vairākos simtos.

Kā redzat, nosaukt konkrētu summu ir ļoti sarežģīti, jo dažādi uzņēmumi un grāmatveži kuri savus pakalpojumus piedāvā privāti var noteikt individuālus un atšķirīgus izcenojumus. Atkarībā no darba, situācijas un arī citiem faktoriem, gala summa var mainīties un pat diezgan krasi.

Dažādos portālos ir pieejami sludinājumi kur grāmatveži piedāvā savus pakalpojumus gan pastāvīgam darbam gan īslaicīgām darba attiecībām kādu konkrētu darbu veikšanai. Šādos gadījumos, šo darbu izmaksas var būt diezgan elastīgas un mainīgas. Vienojoties par sadarbību arī nākotnē, varat saņemt kādu atlaidi vai citas priekšrocības.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *