Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Crediton.lv kredītlīnija

Crediton ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu Latvijas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums izsniedz īstermiņa naudas aizdevumus un kredītlīniju. Uzņēmums ir daļa no Creamfinance grupas, kas apvieno profesionāļus īstermiņa aizdevumu sfērā daudzās Eiropas valstīs. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra licence. Uzņēmums ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Šajā asociācijā ietilpst tikai 12 dalībnieki. Uzņēmums ir pretimnākošs saviem klientiem, nepieciešamības gadījumā tiek sniegtas, bezmaksas, finanšu konsultācijas. Uzņēmums turpina strādāt pie inovācijām, lai padarītu naudu vēl pieejamāku.

Lai pieteiktos kredītlīnijai, jums ir jāreģistrējas uzņēmuma mājas lapā. Jums nāksies ievadīt visu prasīto informāciju par sevi. Šī informācija ir jāievada pareizi un patiesi, pretējā gadījumā jūsu pieteikums var tikt noraidīts. Lai apstiprinātu savu bankas kontu, jums ir jāveic viena eiro centa pārskaitījums uz uzņēmuma bankas kontu. ja jūs jau esat reģistrējies mājas lapā, tad pieteikties aizdevumam varat izmantojot savu lietotāja profilu uzņēmuma mājas lapā. Varat arī pieteikties zvanot uzņēmumam pa telefonu vai nosūtot SMS.

Ja esat saņēmuši šo kredītlīniju, bet ir radušies sarežģījumi ar maksājumu veikšanu varat pieteikties kredītlīnijas atmaksas termiņa pagarināšanai. Šis ir maksas pakalpojums kura izmaksas ir atkarīgas no kredītlīnijas apjoma. Bet, ja jums rodas patiešām nopietnas problēmas un pagarināšana nav variants vai nespēs palīdzēt esošajā situācijā, nekavējieties, bet sazinieties ar aizdevēju, lai risinātu šo situāciju pirms tā ir kļuvusi nelabojama.

Šīs kredītlīnijas GPL (gada procentu likme) ir 324%. Dienas procentu likme ir – 0.37% dienā vai 11% mēnesī. Šo procentu dēļ, iespēja atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi ir īpaši pievilcīga. Atmaksu veicot pirms šo sešu mēnešu perioda beigām, jūs varat ietaupīt naudu kuru nāktos maksāt lai segtu aizdevuma procentus.

Izvēloties kredītlīniju esiet ļoti uzmanīgi un apdomīgi. Šis ir aizdevums uz ilgāku laika posmu un jums ir jārēķinās ar ikmēneša maksājumiem. Ir jārēķinās ar, vismaz, minimālo mēneša maksājumu, bet labākajā gadījumā ir jācenšas veikt atmaksu ātrāk, jo šādi varat ietaupīt līdzekļus kuru samaksāt procentu maksājumos. Izvēloties aizdevēju un pašu aizdevumu esiet ļoti uzmanīgi. Ir daudz piedāvājumu un jūsu pienākums ir izvēlēties to, kurš vislabāk atbilst jūsu nepieciešamībām un iespējām.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *