Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Hipotekārais kredīts

NaudaIkviens, kas vēlas celt māju, vai iegādāties lielāku īpašuma zina, ka tam vispiemērotākais būs hipotekārais kredīts, tomēr kam tas paredzēts un kādi ir hipotekārā kredīta nosacījumi? Par piemēru ņemsim standarta vidējos rādījumus. Hipotekārais kredīts parasti ir paredzēts remontam, mājokļa iegādei vai tā labiekārtošanai. Hipotekārais kredīts parasti tiek sniegts līdz 80-90% no īpašuma tirgus vērtības, tomēr to visu var noskaidrot pie banku pārstāvjiem, kuri dod bezmaksas konsultāciju par šo jautājumu aprisēm. Hipotekāro kredītu ir iespējams paņemt līdz par 30 gadiem, kas ir diezgan ievērojams cipars, tāpēc ļoti svarīgi ņemt vērā faktu, ka hipotekārais kredīts nav nekāds joks un ņemot tik lielu kredītu ir jābūt ļoti prātīgam, bet tas nebūt arī nav viss.

Protams ir jāņem vērā, ka katra banka ļoti individuāli izvērtē katru hipotekārā kredītņēmēju. Viens no galvenajiem faktoriem, kas būs liels pluss – tīra kredītvēsture. Ja Jūsu kredītvēsturē ir bijuši melni robi un joprojām esat parādsaistībās, tad par hipotekāro kredītu Jūs varat aizmirst. Šāda kredīta veidi tiek doti tīriem cilvēkiem, jo banka neuztic milzīgas summas cilvēkiem, kuri iepriekš bijuši parādsaistībās, tieši tāpēc – ja vēlaties domāt uz priekšu un veidot savu nākotni, tad pavisam noteikti atcerieties, ja būsiet kaut vienā „melnajā sarakstā” jeb vienkāršiem vārdiem runājot – kādreiz esat bijis parādnieks un neesat spējis samaksāt kādu kredītu, tad tas būs diezgan liels robs, uz kuru banka skatīsies ļoti nopietni, ja Jūs vēlēsieties ņemt hipotekāro kredītu.

Hipotekārais kredīts parasti tiek izsniegts no aptuveni 2 500 – 3 000 Eiro. Ja Jums ir nepieciešama mazāka naudas summa, tad šajā jautājumā pavisam noteikti Jums palīdzēs patēriņa kredīts. Kredīta atmaksas termiņš parasti ir no 2 līdz 30 gadiem. Cilvēks, kas vēlas ņemt hipotekāro kredītu – nevar aiziet uz banku un pateikt: „Man lūdzu hipotekāro kredītu uz 30 gadiem.” Ļoti svarīgi atcerēties, ka banka izvērtē katru personu un to ienākumus. Protams, ka bankai visticamāk nebūs nekādu iebildumu, ka ņemsiet hipotekāro kredītu uz 30 gadiem, tomēr jāņem vērā, ka tie ir 30 gadi un pa šo laiku var notikt daudz un dažādas lietas, kuras neesat gaidījuši, tāpēc ļoti rūpīgi ir saprast, kāds termiņš Jums būtu vispiemērotākais un censties šo termiņu savienot ar bankas pārstāvja domām.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *