Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Ietaupījumi mēnesim

Mēnesim ejot uz priekšu, Jūs tērējat nepieciešamo naudu Jūsu parastajiem tēriņiem, piemēram, īrei, pārtikas precēm u.c. Ja Jūs vēlaties tērēt naudu kādam no izdevumiem, kam Jums ir papildus konti, Jūs varat tos iegādāties tikai par summu, kas jau ir kontā. Ja Jūs pērkat kādu lietu, Jums ir jāpārskaita nauda no īpašā konta uz Jūsu galveno kontu. Ja, piemēram, jūs iegādājaties bikšu pāri pat € 110, Jūs pārskaitāt € 110 prom no apģērbu konta uz galveno kontu.

Pēc mēneša beigām, Jūs redzat, cik daudz ir palicis Jūsu galvenajā kontā. Šo summu Jūs varat sadalīt pa īpašajiem kontiem. Jūs varat sadalīt to, kādā veidā Jūs to vēlaties. Tas ir atkarīgs no Jums.

Ar šo pieeju, Jūs sasniedzat vairākas lietas. Jūs samazināt izredzes iztērēt pārāk daudz. Ja Jūs iztērējat daudz no sava galvenā konta viena mēneša laikā, Jūs vienkārši nepārskaitāt daudz uz īpašajiem kontiem. Jūs noguldāt naudu krājkontā, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli. Jums nav jātērē daudz laika, veidojot budžetu un pārvaldot savas finanses. Jums automātiski ir pieraksti par Jūsu tēriņiem.

Tags: , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *