Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Ietaupīt pārtikai

Torte, pārtikaLai ietaupītu pārtikai novirzāmos izdevumus, mēs varam meklēt arī iespējas iegādāties produktus tieši no ražotāja. Piemēram, varam iepirkt kartupeļus no kāda zemnieka. Šādā veidā mēs varam ietaupīt starpnieka, veikala, izmaksas un nav nepieciešams arī pastāvīgi staigāt uz veikalu. Protams, šādā veidā ir nepieciešamas iespējas arī šos dārzeņus uzglabāt, bet ja šāda iespēja ir, tad taupības pasākums var būt ļoti izdevīgs. Tāpat, varam rast arī citas iespējas kā un ko iegādāties līdzīgā veidā.

Protams, ja vēlaties ietaupīt naudu uz pārtikas izdevumiem, pats galvenais ir pārskatīt pašreizējos izdevumus. Ja jūs ļoti bieži un daudz iegādājaties dažādus našķus un citus saldumus, tad no tā var nākties atteikties vai vismaz samazināt šos izdevumus. Tāpat ir ar citiem produktiem. Ieejot veikalā mēs nopērkam vairāk nekā mums ir nepieciešams un tieši tam var palīdzēt sarakstu un plānu veidošana. Ja ieejot veikalā mēs jau iepriekš zinām ko mēs pirksim un pie tā arī pieturamies, mēs jau sākam ietaupīt.

Nav nepieciešams atteikties no saviem kārumiem un tā kas mums garšo, bet maksā vairāk kā vēlamies. Ir nepieciešams sevi kontrolēt un atļaut vaļības ar mēru. Pat neliels ietaupījums ir ietaupījums un ilgākā laikā tas kļūst tikai lielāks un nozīmīgāks.

Tags: , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *