Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kā ietaupīt vienkārši

Vai esat kādreiz atgriezušies mājās pēc iepirkšanās ar pilniem maisiem ar lietām, kas Jums nav nepieciešamas? Vai esat kādreiz klīduši pa lielveikalu, domājot, ko Jums ir nepieciešams iegādāties, un kas vēl joprojām ir Jūsu skapī, ledusskapī vai saldētavā? Ja jā, un es varu saderēt, ka tas notiek ar ikvienu, Jums ir nepieciešams sākt iepirkties ar iepirkumu sarakstu.

Nauda

Vēl viens labs naudas taupīšanas padoms ir pārskatīt savu auto un mājas apdrošināšanu, kad tā jāatjauno. Neatjaunojiet savu esošo polisi. Izpētiet citus piedāvājumus, kas var ietaupīt Jūsu naudu. Apmeklējiet dažus pakalpojumu sniedzējus, lai redzētu, kurš var sniegt Jums labāko piedāvājumu. OCTA un mājas apdrošinātāji ir daudz un tas ir izdevīgi mums patērētājiem, jo viņi konkurē savā starpā. Apskatiet, salīdziniet un saņemiet labāko!

Tas pats attiecas arī uz Jūsu pakalpojumiem. Telefons, televīzija, internets utt. visu var salīdzināt ar salīdzināšanas vietnēs, lai redzētu, vai Jūs varat atrast lētāku alternatīvu.

Vēl viens labs padoms ir pievērst uzmanību tam, ko Jūs pērkat lielveikalu braucienos. Ja Jūs vienmēr izvēlaties tos pašus zīmolu produktus, tas varētu Jums izmaksāt diezgan daudz. Meklējiet lielveikalu produktus un lētākus zīmolus. Izmēģiniet vienu vai divus produktus katru reizi, kad dodaties uz lielveikalu. Ja Jums tie patīk, sāciet tos iegādāties regulāri. Galu galā, Jūs varētu ievērojami samazināt, iknedēļas iepirkšanās rēķinu.

Palūdziet lietas no saviem vecākiem. Lētākā veļas mašīna ir tā, ko Jums ir atdevuši Jūsu vecāki. Bezmaksas veļas mašīna, vai nu nedaudz vai pārmērīgi lietota, ir lētākā veļas mašīna, jo tā neizmaksās Jums neko. Tas pats attiecas uz veco televizoru un mēbelēm. Jebko, ko Jūs varat iegūt no vecākiem, pieņemiet to no visas sirds un pasakiet paldies.

Tags: , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *