Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kā norit aizdevumu atmaksa

Veicot maksājumu par ātro kredītu, Jums ir jāpārliecinās, ka visa informācija ir ievadīta precīzi, jo pretējā gadījumā var gadīties tā, ka būsiet pārskaitījis naudu, taču maksājuma mērķis vai rēķina numurs būs ievadīts kļūdaini. Tādā veidā var sanākt liekas sarunu vešanas ar ātro kredītu kompānijām vai pat nepatīkams pārsteigums par to, ka aizdevums nav atmaksāts. Ne vienam vien kredītu ņēmējam tā ir gadījies un, lai atrisinātu šo pārpratumu ir jāsazvanās ar kredītu devēju, kurš joprojām pieprasa no Jums summu, kas jau tika samaksāta.

BUJ

Kāda informācija jānorāda maksājuma mērķī, veicot maksājumu?

Meklējiet aizdevēja mājas lapā, kuru pakalpojumus izmantojāt!

Veicot aizdevuma maksājumu, Tev jānorāda:

Ir skaidri zināms, ka „Informācija saņēmējam”/„Maksājuma mērķis”/„Maksājuma detaļas”: TUR JĀNORĀDA Tava aizdevuma rēķina numurs. Piemērā izmantots tika Bino.lv kredīta aizdevējs, kurs sniedz ātros kredītus ātri un ērti.

Kad jāatdod kredīts?

Kredīts ir jāatdod, kad pienāk atmaksas datums. Jums tiks izsūtīts rēķins, kuru vajag samaksāt līdz datuma beigām!

Tu saņemsi rēķinus pa pastu un/vai uz e-pastu ne vēlāk kā 5 dienas pirms apmaksas datuma. Rēķinu summas un apmaksas datumus vari apskatīties arī aizdevuma grafikā. Tā VIVUS min savā BUJ sadaļā.

Ātro kredītu var atmaksāt dažādi, tāpēc pie katra atmaksas veida ir jānorāda savādāka informācija. Tiem, kas vēlās atmaksāt aizdevumu klātienē, piemēram kādā no Latvijas pasta nodaļām, ir jāņem līdzi rēķins un jādodas to atmaksāt. Ja aizdevumu vēlies atmaksāt internetā, izmantojot interneta banku, tad maksājot norādi visu nepieciešamo informāciju, ko ātro kredītu kompānija no Jums pieprasa, lai varētu veiksmīgi nomaksāt kredītu. Parasti jānorāda kredīta devēja pilns nosaukums, kredīta devēja bankas konta numurs un Jūsu kredīta rēķina numurs.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *