Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kā noteikt rēķinus

Jūs varat sākt savu nākotnes plānošanu, apkopojot pagātnes rēķinus. Nosakiet, cik Jūs esat parādā, no kā Jums ir jāatsakās, lai atbrīvotu nepieciešamos līdzekļus šo maksājumu veikšanai. Jums tas ir jākontrolē visu laiku. Jūs pat varat sākt taupīt nebaltām dienām un ārkārtas situācijām pēc tam, kad esat noteikuši savas prioritātes.

Pamatideja ir izveidot plānu, kas ierobežos Jūsu izdevumus, lai Jūs nekad atkārtoti nenokļūtu finanšu problēmās, pateicoties neapmaksātiem rēķiniem. Neviens nevar paredzēt nākotni, bet mēs, protams, varam ielūkoties pagātnē un mēģināt neatkārtot tās pašas kļūdas. Un, ja Jūs esat mēģinājis, un mēģinājis un Jums joprojām šķiet, ka Jūs nevarat savilkt galus, iepazīstieties ar veidiem, kā Jūs varat ietaupīt naudu. Jā, ir veidi, kā to darīt.

  • Nepērciet zīmolu preces pārtikas preču veikalā. Lielāko daļu laika, veikala produkti ir tieši tādi paši, un, ja Jūs pērkat dārgāku zīmolu, Jūs maksājat tikai nosaukumu. Jūs varat burtiski ietaupīt simtiem eiro katru gadu, iegādājoties lētākus produktus.
  • Ja Jūs gaidāt jaunu bērnu (vai Jums jau ir mazs bērns), mēģiniet iegūt priekšmetus Jūsu mazulim no draugiem un ģimenes locekļiem. Lielākā daļa cilvēku zina, kādu, kuram ir bērns, kas izaug no apģērba, apaviem, bērnu vannām, rotaļlietām, u.c. Ja Jūs nevarat saņemt preces par brīvu, piedāvā maksāt taisnīgu summu – Jūs varat ietaupīt daudz naudas, darot to šādā veidā, nevis pērkot pilnīgi jaunas preces.
  • Veiciet visus darbus vienā dienā – Ja iespējams, apvienojiet visu (iepirkšanos, rēķinu apmaksu, pasta apmeklējumu, utt.) vienā dienā. Tas palīdzēs Jums ietaupīt degvielu, paveicot visu vienā dienā, nevis veicot vairākus braucienus nedēļā!
  • Meklējiet apģērbus lietoto preču veikalos un izpārdošanās. Tā ir lieliska ideja, ja Jums ir mazi bērni. Tie aug tik ātri, ka nav jēgas iegādāties dārgu apģērbu, ko viņi tikai varētu valkāt uz dažiem mēnešiem. Jūs bieži vien varat atrast pavisam jaunas vai mazlietotas drēbes.

Ja Jūs izpildīsiet šos padomus, Jūs tiešām varat ietaupīt daudz naudas. Sīkumi ilgākā laika periodā izveidot ievērojamu summu.

Tags: , , , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *