Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kā palīdzēt savām finansēm

Finanšu stāvokļa uzlabošanas pamatā ir finanšu plānošana, ko ir vislabāk nodrošināt, regulāri izmantojot budžetu un retāk – ātro kredītu. Tikai tad, kad Jūs kontrolējat to, ko Jūs tērējat un zināt, kam Jūs to tērējat un varat veikt pienācīgus pielāgojumus, Jūs gūsiet patiesu finansiālo nodrošinājumu un retāku ātro kredītu lūgšanu interneta aizdevējiem.

Tādēļ pārtrauciet domāt par savu budžetu kā sava veida taupības programmu. Tā vietā, koncentrējieties uz radošumu, lai veiktu izmaiņas ar minimālu ietekmi uz Jūsu dzīvesveidu. Jums vienkārši ir jāiemācās dzīvot savu līdzekļu ietvaros un tikai ārkārtas gadījumos, domāt par ātro kredītu. Iemācieties disciplinēt sevi un ierobežot savus tēriņus! Jūsu pārsteigumam Jūs drīz vien secināsiet, ka Jums ir papildus nauda, ko ievietot ietaupījumos. Rezultāti bieži ir psiholoģiski, kā arī finanšu, kad Jūs atklāsiet, ka Jums ir jauna pārliecība un pašcieņa.

Lai to izdarītu, te ir 10 lietas, ko Jūs varat darīt, lai palīdzētu savām finansēm un kredītu parādiem.

Maksājiet sev. Katru algas dienu, sistemātiski ielieciet naudu ārkārtas uzkrājumu kontā. Tas ir tāpat, kā maksāt rēķinu – Jūs esat šis “rēķins”. Iedomājieties, ka tas ir ātro kredītu rēķins, kuru jāatmaksā obligāti un bez izņēmumiem.

Samaziniet izdevumus. Samaziniet pārtikas preču rēķinus un kredītu ņemšanas biežumu. Ja iespējams, izīrējiet istabas Jūsu mājās vai padzīvojiet pie draugiem, kamēr veidojat savu ārkārtas uzkrājumu fondu, lai būtu, kad būtu nepieciešams.

Ikdienā nēsājiet līdzi nelielu piezīmju blociņu. Pierakstiet katru centu, ko Jūs iztērējat. Jūs varēsiet piefiksēt, kur aiziet visa Jūsu nauda, pirms Jūsu finanses sagrūst.

Uzstādiet finanšu mērķus. Pa ceļam, atzīmējiet kontrolpunktus, lai pārliecinātos, ka Jūs sasniegsiet mērķus, ko esat nosprauduši sev. Atbrīvošanās no kredītkaršu parādiem ir labs sākuma punkts.

Atrodiet otru darbu. Strādājiet no abām pusēm – samaziniet savus izdevumus un palieliniet savus ienākumus. Papildus darbam būtu jābūt kaut kam, ko Jums patīk darīt, ja Jūs izvēlaties strādāt. Strādāšana pie Jūsu finanšu mērķiem var būt arī patīkama.

Atmaksājiet augstu procentu kredītus un turpiniet to darīt ar citiem kredītiem.

Laiku pa laikam, novērtējiet savu situāciju. Atbrīvošanās no parādiem prasa pacietību, bet to var izdarīt.

Tags: , , , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *