Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kā pārvaldīt sava pārtikas groza saturu

Viltīgajiem pārtikas veikaliem ir vairāk triku, nekā Jūs varētu iedomāties. Protams, to bizness ir pārtikas preču pārdošana un mērķis gūt peļņu. No otras puses, Jums ir nepieciešams iepirkties gudri un ievērot savu budžetu, lai nebūtu jāskrien pēc ātrā kredīta, kuru bankas kontā nometīs dažās minūtēs. Jūs esat sev parādā būt vienam no gudrajiem pircējiem. Te ir ātri ieteikumi, kā pārvaldīt pārtikas groza saturu labāk.

  1. Vienmēr izveidojiet nedēļas ēdienkarti un sarakstu, pirms Jūs iepērkaties. Vienīgās papildus preces, ko Jūs varat ielikt savā grozā, ir preces par īpašām cenām, ko Jūs noteikti izmantosiet.
  2. Ja Jūsu sarakstā ir apelsīni, apzinieties, ka dārgākās preces vienmēr ir acu līmenī. Paskatieties uz augšējiem un apakšējiem plauktiem, lai atrastu lētākus produktus.
  3. Atcerieties, ka skaistumkopšanas preces, piemēram, šampūni un dezodoranti būs par augstākām cenām pārtikas veikalā. Iegādājieties tos specializētos veikalos, kur parasti ir dažādas akcijas un atlaides. Paskaties arī interneta veikalos, jo tur noteikti varētu būt lētāk un ērtāk.
  4. Ar aizdomām skatieties uz precēm, kas pārdodas eju beigās. Parasti tās var izskatīties kā lieliski piedāvājumi, bet parasti tas tā nav.
  5. Kad gaļa, ko Jūs bieži izmantojat, ir izpārdošanā, iegādājieties vairāk, ja Jums mājās tai ir vieta. Jūs ietaupīsiet vairāk ilgtermiņā. Tas pats ir ar precēm, kas nebojājas, piemēram, kafiju, sviestu un majonēzi. Jā, arī Jūsu mīļāko saldējumu.
  6. Jums jāapzinās, ka viss kas redzams pie kases plauktiem, ir augstākā peļņa pārtikas preču veikalam. Pretojieties šiem spontānajiem pirkumiem.
  7. Nekad neejiet iepirkties, kad esat izsalkuši un, ja iespējams, ejiet vieni paši. Bērni un vīri mēdz likt nevajadzīgas un dārgas preces pārtikas grozā, ko Jūs atklājat tikai, kad izkravājat Jūsu somas. Tas var novest pie īstermiņa kredīta vajadzības, jo pārtikas izdevumi var ātri iztukšot maksa saturu.
  8. Izmantojiet atlaides, kad vien iespējams.

Ja Jūs ievērosiet šos astoņus padomus, Jūs varēsiet ietaupīt tēriņus par pārtikas precēm un veltīt tos citiem izdevumiem. Salīdziniet cenas un veiciet lētākos pirkumus. Jūs jau zināt, ka salīdzināt ir noderīgi. Salīdziniet arī pārtikas preces, ne tikai ātros kredītus, lai iegūtu lētāko vienmēr!

Tags: , , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *