Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kredits 7

Kredits7 ir ātro kredītu aizdevējs, kas piedāvā saņemt naudas summu brīdī, kad tā ir nepieciešama ātri, ērti un summa nav pārāk liela. Pirmajā aizņemšanās reizē klientam ir iespēja aizņemties līdz 150 EUR, otrajā – 200 EUR, bet trešajā – 300 EUR.

Kredits7 īstermiņa aizdevumu piešķir Latvijas Republikas pilsoņiem vecumā no 21 līdz 65 gadiem. Klientam ir jābūt kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam. Tāpat nepieciešami regulāri patstāvīgie ienākumi, nedrīkst būt pārkāptas kredītsaistības vai neatmaksāts iepriekšējais Kredits7 aizdevums. Kredits7 katra klienta pieteikumus izvērtē individuāli.

Pirms aizņemties Kredits7 aicina katru klientu izvērtēt savu finansiālo situāciju, spēju atmaksāt izvēlēto summu un aizņēmuma neatliekamību.

Pirmais solis, lai saņemtu ātrā kredīta aizdevumu, ir kredīta pieteikums – klientam Kredits7.lv mājaslapā ir jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš. Tad klientam ir jāveic reģistrācija, norādot prasīto informāciju, jāiepazīstas ar kompānijas noteikumiem. Otrais solis ir reģistrācijas maksa. Klientam ir jāpārskaita 1 eiro cents uz Kredits7 bankas kontu, kas ļaus aizdevējam identificēt klienta konta numuru, lai veiksmīgi un droši pārskaitītu aizdevumu, kā arī novērš iespējamu krāpšanos. Ja reģistrācija ir bijusi veiksmīga, tad klients saņem SMS, kur norādīts klienta ID numurs, un e-pastu ar paroli. Trešais solis ir naudas saņemšana. Pēc pieteikuma aizdevums tiek izskatīts un izvērtēts uzreiz, kad tiek saņemta reģistrācijas maksa. Izvērtēšana prasa, apmēram, 10 minūtes. Kredits7 informē klientu par atbildi ar SMS palīdzību. Swedbank, SEB bankas un Citadele bankas kontu īpašnieki naudu savā kontā saņems 15 minūšu laikā kopš pieteikuma izskatīšanas brīža, savukārt citu bankas kontu īpašniekiem tas var prasīt vienu dienu. Ja kredīts ir apstiprināts, tad naudas summa automātiski tiek pārskaitīta uz klienta kontu. Jau esošajiem klientiem ir jāieiet savā klienta profilā un sadaļā „Kredīti” jāizveido kredīta pieteikums.

Komisijas maksa, veicot kredīta aizņēmumu, ir lielāka, pieaugot dienu skaitam, uz cik dienām aizdevums tiek ņemts, kā arī palielinoties aizdevuma summai.