Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kredīts pensionāriem

NaudaLatvijā ir pieejami dažādi kredīti dažādām situācijām un cilvēku grupām. Lai arī piedāvājumi ir daudz un dažādi, divas cilvēku grupas var saskarties ar sarežģījumiem, ja rodas nepieciešamība aizņemties ātro kredītu. Šīs grupas ir jaunieši un pensionāri. Kopumā, kredītu var saņemt jebkura pilngadīga persona kurai ir stabili ienākumi un nav sabojātas kredītu vēstures. Tomēr šīs, divas, cilvēku grupas var saskarties ar papildus grūtībām.

Ja runa ir par pensionāriem, ir jāņem vērā vecuma ierobežojumi kurus ātro kredītu izsniedzēji var uzlikt saviem piedāvājumiem. Visiem aizdevējiem ir savi noteikumi par maksimālo, pieļaujamo vecumu kredīta saņemšanai. taču nav viena, noteikta vecuma  kuru būtu jāievēro visiem aizdevējiem. katrs aizdevējs ir izvēlējies savu, maksimālo, vecumu. Parasti šis vecums ir no 65 līdz 75 gadiem.

Ja esat pensionārs, ar gana labu pensiju, lai spētu veikt aizdevuma atmaksu, varat izskatīt dažādus piedāvājumus un atrast sev piemērotāko variantu. Pensionāriem ir pieejami tie paši piedāvājumi kas visiem pārējiem, vienīgā atšķirība ir vecuma ierobežojuma faktors.

Arī pensionāri var saņemt kredītu bez komisijas maksas. Ja aizdevējs piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas un jūs atbilstat vecuma ierobežojuma normām, tad, arī jūs, varat šo kredītu saņemt.

Pensionāriem, ja neskaita vecuma ierobežojumu, liels šķērslis kredīta saņemšanai var būt ienākumu līmenis. Kā jau visi zinām, Latvijā pensijas nav īpaši lielas un līdz ar to aizdevēji īpaši rūpīgi var izvērtēt klienta maksātspējas iespējas. Ja pensija ir mazāka, tad arī iespējas saņemt aizdevumu ir krietni mazāka, taču arī cilvēki ar stabilu darbu, bet maziem ienākumiem saskaras ar šo pašu ierobežojumu. Ja jūsu ienākumi, neskatoties uz to vai tā ir pensija, pabalsts vai alga, ir pietiekoši, lai spētu aizdevumu veiksmīgi apmaksāt, tad iespējas ir pietiekošas, lai aizdevējs jums kredītu izsniegtu.

Atcerēsimies, ka ātrie kredīti internetā ir bizness nevis labdarības iestāde vai palīdzības fonds. Viņu interesēs ir izsniegt kredītu par kuru varēs saņemt peļņu, bet ja aizdevuma risks ir pārāk liels, tad tas nav tā vērts.