Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kur aizņemties, ja mazliet pietrūkst līdz algai?

Šeit minēsim dažas no iespējām, kur aizņemties internetā, ja mazliet pietrūkst līdz algai?

  • Ģimene un draugi

Visbeidzot, tuvākie palīgi vienmēr ir Tava ģimene. Ja Tev nākas sastapties ar naudas problēmām, noteikti informē. Viņiem jāzina, ja esi izšķērdīgs pirms algas vai parādnieks kredītu reģistrā. Skaidrs, ka ne visi maksāšanas knifi ir jāatklāj, bet godīgas partnerības ietvaros ir arī godīga dalīšanās par savu dzīvi un kopējo finanšu stāvokli. Nebūt neiesaku visiem mest naudu kopējā katlā, tomēr trauciņš bufetē, kur glabājas kopīgiem un neparedzētiem izdevumiem, tostarp „tukšajām” dienām pirms algas izmaksas paredzētā nauda, ir ieteicams līdzeklis finanšu veselības uzturēšanai ģimenē.

  • Ārkārtas līdzekļu fonds

Tu vari veidot pats savus ārkārtas izdevumiem paredzētos iekrājumus. Šādam mērķim var kalpot gan krājkase, gan krājkonts. Par naudas izņemšanu no depozīta konta banka jāinformē dažas dienas pirms vajadzīgā datuma, turklāt nauda Tavā pamatkontā tiks pārskaitīta bez komisijas maksas. Patīkams variants tiem, kam vistīkamāk ir būt sava budžeta kontrolieriem. Tādējādi nenākas aizņemties, lūgt palīdzību, maksāt procentu likmes par kredītu, plānot atmaksu. Iemaksas šādā kontā var veikt no katras algas, bet daži finanšu ieteikumi dod padomu veltīt šim uzkrājumam 10 % no ienākumiem.

Ja esi no tiem, kuri mīl aizņemties pirms algas dienas, kredīta atmaksas veiksmes pamatā ir plāns, kādā veidā Tu grasies nopelnīt naudu parāda atdošanai. Kā rakstījis Viktors E. Frankls, laime un veiksme vienkārši notiek, kad Tu par to nedomā, bet esi veltījis sevi visu savam darbam. Pat tāds sīkums kā aizņēmuma atmaksa ir nopietns darbs, tikko pienācis atmaksas termiņš.

Tags: , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *