Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Kurš ir izdevīgākais ātro kredītu aizdevējs

Nepieciešami 400 eiro neparedzētiem tēriņiem? Ja jā, tad svarīgi izvēlēties labāko un izdevīgāko aizdevēju. Nonākot situācijā, kad pēkšņi nepieciešami papildus līdzekļi, iespējamie varianti ir dažādi – aizņemties no vecākiem, draugiem, paziņām, izņemt avansu darbā vai arī izmantot ātro kredītu internetā sniegtās iespējas. Ja Tava izvēle ir kritusi uz pēdējo variantu, tad nākamais aktuālākais jautājums būs – no kā aizņemties un kādu piedāvājumu izvēlēties?

Kā izvēlēties piemērotāko?

Lai izdarītu pareizo izvēli, Tev ir nepieciešams apskatīt dažādus kritērijus, piemēram:

  • Kredīta procenta likmes lielums;
  • Aizdevuma ilgums;
  • Kredīta pagarināšanas procentu likmes lielums;
  • Iespēja atmaksāt kredītu pirms noteiktā laika;
  • Soda un nokavējuma naudu lielums;
  • Aizdevēja reputācija.

Tomēr, kā zināms, procentu likmes lielums tomēr ir viens no būtiskākajiem aspektiem, uz kuriem skatās patērētāji, izvēloties kredītdevēju tādēļ tālāk apskatīsim, kurš būtu izdevīgākais piedāvājums situācijā, ja Tev ir nepieciešams 400 eiro liels aizdevums uz 1 mēnesi ( ar nosacījumu, ka tiek ņemts atkārtots kredīts).

Kredītlīnija vai ātrais kredīts?

Pirmais, ko Tev ir jāsaprot, ir tas, vai Tu vēlies pieteikties kredītlīnijai vai ātrajam kredītam. Ātro kredītu internetā iespējas šobrīd ir dažādas, un tie var būt piemēroti dažādām dzīves situācijām, piemēram, kredītlīnija būs labāks aizdevums gadījumā, ja zini, ka tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā Tevi sagaida izdevumi, ar kuriem varētu būt grūtības tikt galā, bet ātrais kredīts būs izdevīgāks tad, ja nauda ir nepieciešama konkrētai lietai.

Vairākiem kreditoriem piedāvājumi vienādi

Lielākie Latvijas nebanku aizdevēji kā SMSCredit, Soho Credit, Ondo, Vivus, VIA SMS piedāvā vienādas kredīta procentu likmes – aizņemoties 400 eiro uz 1 mēnesi no kāda no minētajiem aizdevējiem, Tev procentos, būs jāmaksā 35.20 eiro. Līdz ar to izvēloties sev piemērotāko aizdevēju, šajā gadījumā vari pievērst uzmanību citām ar kredīta ņemšanu saistītajām lietām.

Credit24 – aizņemies 400 eiro, atdod tikai par 1 eiro vairāk

Credit24 aizdevums

Ātro kredītu internetā izvēlēšanās ir pielīdzināma jebkura cita pakalpojuma vai preces pirkšanai – sagaidot īpašu piedāvājumu, var būtiski ietaupīt līdzekļus. Piemēram, Credit24, šobrīd saviem klientiem piedāvā aizņemties 400 eiro uz vienu mēnesi, par kredītu samaksājot tikai 1 eiro. Šī aizdevuma GPL ir tikai 3.08 %, kas salīdzinājumā ar 179%, ko piedāvā citi kreditori, ir ļoti izdevīgs piedāvājums.

Pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu!

Tags: , , , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *