Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Ladyloan.lv ātrais kredīts

Šis ir diezgan jauns ātro kredītu uzņēmums kurš ir sācis savu darbību Latvijas republikā. Aizdevējs piedāvā iespēju saņemt aizdevumu ļoti ātrā un ērtā veidā, šādi sniedzot palīdzību, ja jums ir radušās kādas neparedzētas situācijas kuru risināšanai ir nepieciešama neliela naudas summa.

Neliela naudas summa gan nav īsti atbilstoši šim aizdevējam, jo citi aizdevēji pirmo kredītu ierobežo, liekot aizņemties vairākkārtīgi, lai varētu aizņemties maksimāli iespējamo summu. Šeit jau pirmajā reizē jūs varat aizņemties summu no 50 eiro līdz pat 500 eiro. šīs summas atmaksas termiņi ir no 7 dienām līdz 30 dienām.

Uzņēmums piedāvā aizdevumus dažu minūšu laikā, ilgākais aizdevuma izskatīšanas laiks varētu būt 15 minūtes, ja veicat pieteikumu uzņēmuma darba laikā. darba laiks šim uzņēmumam ir:

  1. Darba dienās – no 8:00 līdz 22:00
  2. Brīvdienās – no 10:00 līdz 20:00

Uzņēmums šobrīd piedāvā īpašu iespēju saņemt pirmo aizdevumu nemaksājot komisijas maksu. Pats par sevi šis piedāvājums nav nekas īpašs, bet apskatot pieejamās summas ir redzama atšķirība no citiem aizdevējiem. Šis uzņēmums piedāvā aizņemties pat 500 eiro un par šo aizdevumu nemaksāt komisijas maksu. Citu uzņēmumu līdzīgie piedāvājumi ir ierobežoti summas ziņā.

Lai pieteiktos šī uzņēmuma piedāvātajam aizdevumam, jums ir jāatbilst dažiem uzņēmuma izvirzītajiem noteikumiem. Šie noteikumi ir līdzīgi visiem aizdevējiem, bet pirms pieteikties kādam konkrētam aizdevumam ir jāpārliecinās vai attiecīgais aizdevējs nav savam kredītam pievienojis kādu papildus noteikumu kurš var ietekmēt jūsu iespējas saņemt šo aizdevumu.

Šīs iestādes noteikumi aizdevuma saņemšanai

  • Personas vecumā no 20 gadiem.
  • Aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Latvijas rezidents ar savu personas kodu.
  • Mobilā telefona numurs.

Ja atbilstat šiem noteikumiem, varat pieteikties aizdevumam Ladyloan.lv.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *