Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Naudas plānošanas ieteikumi

Ja gadījumā Jums ir nepieciešams veikt dažas izmaiņas Jūsu dzīvesveidā, ir vairāki veidi, kā Jūs varat samazināt savus izdevumus. Viens veids, kā to panākt, ir atlikt 10 procentus no saviem ienākumiem uzkrājumiem. Sīknaudas iekrāšana arī var palīdzēt Jums ietaupīt naudu, jo sīknauda var iekrāties līdz pat ievērojamai naudas summai.

Izveidojiet ārkārtas kontu

Glabājiet Jūsu ārkārtas ietaupījumus atsevišķā kontā no Jūsu regulārajiem ietaupījumiem. Es glabāju savus iekrājumus citā bankā. Tas novērš kārdinājumu izņemt naudu par kaut ko, kas man nav nepieciešams. Glabājot to atsevišķi, ir vieglāk aizmirst par to līdz brīdim, kad nauda ir nepieciešama.

Ideāls konts ir tāds, kam ir viegli piekļūt ārkārtas situācijās. Jums vajadzētu apsvērt krājkontu vai vienkārši kontu citā bankā. Tie nepiedāvās Jums augstas procentu likmes, bet tie ir viegli pieejami.

Ārkārtas krājkonts ne tikai atvieglo Jūsu finanšu slogu, tas arī dod Jums emocionālu atvieglojumu. Finanšu problēmas var izraisīt daudz stresa un satraukuma – tas ir pēdējais, ko Jums vajag ārkārtas situācijā. Zinot, ka Jums ir uz ko paļauties, Jūs varat vieglāk tikt galā ar situāciju pozitīvā veidā. Es nevaru uzsvērt, cik svarīgi šie iekrājumi. Tie patiešām aizsargās Jūs un Jūsu budžetu no ārkārtas situācijām un finanšu problēmām.

Kad Jūs plānojat budžetu, Jums ir jābūt godīgiem pret sevi un saprātīgiem ar Jūsu vēlmēm. Ko Jūs vēlaties iegūt no sava budžeta? Ja Jūs domājat, ka tas būs viegls veids, kā iegūt daudz naudas, Jūs, iespējams, kļūdāties. Budžets neļaus Jums maģiski pārveidot savas finanses, ja Jūs nepieliksiet daudz pūļu. Jums ir jāpieturas pie tā ilgtermiņā. Ja Jūs to darīsiet, Jūs redzēsiet progresu. Bet nekas nenotiks pa vienu dienu.

Nepārspīlējiet ar saviem mērķiem. Jums nevajadzētu domāt, ka Jūs varat samazināt Jūsu pārtikas izdevumus pirmajā mēnesī par 100 €. Veiciet nelielas izmaiņas, kas novedīs Jūs pie lielākiem mērķiem. Budžeta plānošanā galvenais ir darīt visu soli pa solim.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *