Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Par kredītlimitu, to pašu kredītlīniju

Kredītlimita atmaksa notiek uz ikmēneša maksājumu pamata. Katru mēnesi jums ir jāatmaksā minimālais maksājums. Minimālais maksājums ir atkarīgs no izmantotās naudas summas, taču jūs varat veikt arī lielākus maksājumus. Minimālais maksājums ir 30 eiro, ja summa kuru esat izmantojis vai ir palicis tāds nenomaksātais aizdevuma atlikums, ir 279 eiro vai mazāk. Ja summa kura jums ir jāapmaksā ir lielāka par 279 eiro, tad jūsu minimālais maksājums būs 10% no šīs summas.

Ja ir nepieciešams varat arī papildināt savu kredītlimitu. Jūs varat aizņemties papildus summu līdz esat sasniedzis savu maksimālo, pieejamo kredītlimita summu. Ja esat jau sākuši aizdevuma atmaksu, arī tad varat aizņemties papildus summu. Atcerieties, ja aizņematies papildus summu, bet turpināt maksāt tikai minimālo atmaksas summu, tad aizdevuma atmaksas ilgums palielināsies.

Aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī visu uzreiz. Ja atmaksājat aizdevumu ātrāk kā paredzēts vienā, lielākā, maksājumā tad aizdevuma komisijas maksa samazināsies, jo tiek aprēķināts procentu daudzums tikai par laiku, ko izmantojat kredītu.

Šāds kredīta veids var būt ļoti noderīgs un izdevīgs dažādās situācijās, bet tas nenozīmē, ka jums būtu uz to jāpiesakās bez vajadzības. Šī var būt lieliska iespēja, ja jums bieži gadās aizņemties ātros kredītus. Jūs ir pastāvīga iespēja aizņemties, bet atmaksai nav jānotiek vienā maksājumā. Šādi var samazināt riskus kas saistīti ar ātro kredītu atmaksu. Tomēr arī šis ir kredīts un var radīt ļoti lielas nepatikšanas. Tādēļ ir ļoti svarīgi rūpīgi apsvērt šo soli un pieņemt pareizus lēmumus.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *