Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Parādi

Viens no lielākajiem mītiem, ko mēs šodien dzirdam par izkļūšanu no parādiem, ir izveidot budžetu un pie tā pieturēties. Ja tas tā būtu, tad mazāk nekā pusei iedzīvotāju nebūtu parādu. Ja Jūs domājat, ka dzīvošana ar budžetu ir tik vienkārša, tad Jūs, iespējams, neesat viens no iedzīvotājiem, kas slīgst parādos.

Ja Jums nav naudas, lai samaksātu rēķinus, ko Jūs plānojat izmantot budžetā? Varbūt Jums vajadzētu vienkārši izmest visus rēķinus un sākt visu no gala. Tā nav pat īsta iespēja, jo rēķinu ignorēšana neliks tiem izzust. Jums ir jāizmanto laiks un pacietība, lai izkļūtu no parādiem, jo nav vienkārša risinājuma, lai palīdzētu Jums Jūsu parādu seku likvidēšanā.

Ja Jūs vienkārši ignorēsiet savus parādus, tad izredzes, ka cilvēki ieradīsies atsavināt Jūsu īpašumu, ir visticamākais scenārijs. Ķīla, ko Jūs izmantojāt, lai iekļūtu parādos, ir garantija, ka Jums būs jāmaksā vai jāzaudē īpašums.

Šeit ir fakti par budžetu un parādiem, lai Jums būtu vairāk naudas, lai tos samaksātu: Jums ir nepieciešams atrast parādu speciālistu un kļūt nopietniem par savu parādu atmaksu ar parādu atvieglošanas plānu.

Profesionālis palīdzēs Jums apspriesties ar Jūsu kreditoriem, lai Jūs varētu maksāt mazāk, nekā to, ko Jūs faktiski esat parādā. Pa to laiku Jums būs jāmaksā apmēram puse no Jūsu iepriekšējā maksājuma. Kad esat sasniedzis summu, par ko Jūs un parādu profesionālis esat vienojušies, un kreditors piekrīt, Jūs būsiet atraduši atbalstu Jūsu parādu atvieglojumiem.

Viens budžeta mīts, uz ko daudzi iekrīt, kad ir dziļi parādos, ir, ka maksātnespējas pieteikšana ir risinājums. Tā faktiski kaitē Jūsu izredzēm atbrīvoties no parādiem ātrāk nekā vēlāk. Parādu vadība ir galvenais, lai izkļūtu no parādiem un vienkāršākais veids, kā izmantot parādu pārvaldību, ir iegūt profesionālas parādu pārvaldības sabiedrības pakalpojumus.

Nav viegla risinājuma, lai panāktu parādu atvieglojumus, bet Jūs secināsiet, ka vairāki budžeta plānošanas mīti, kas šķiet pārāk viegli, lai būtu patiesība, droši vien tādi arī ir. Palīdzību, kas Jums ir nepieciešama, var sniegt parādu speciālisti ar laiku un pacietību un daudz smaga darba no Jūsu puses.

Tags: , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *