Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Pārtika vairumā, lai ietaupītu

Ar ekonomikas krīzes turpināšanos arvien vairāk un vairāk cilvēku meklē ietaupījumus, pērkot preces vairumā. Noliktavas koncentrējas uz precēm, kas vislabāk piemērotas ģimenēm un mazajiem uzņēmumiem. Labākais veids, kā ietaupīt naudu, pērkot vairumā, ir iegādāties tikai preces, kas tiek patērētas regulāri un bieži. Lai gan var ietaupīt arī iegādājoties mēbeles, Jūs nepirksiet šīs preces katru nedēļu, mēnesi vai pat gadu. Padomājiet par palīgmateriāliem savā mājsaimniecībā, papildus pārtiku. Jūs varat ietaupīt naudu, laiku un degvielu. Labas pārtikas preces, ko iegādāties vairumā, ietver pamata sastāvdaļas, piemēram, cukuru, sāli, makaronus, miltus vai eļļu.

Kamēr gaļa ir viens no labākajiem veidiem, kā ietaupīt uz pārtiku, iegādājoties vairumā, Jums būs nepieciešama saldētava. Ar liellopu gaļu, cūkgaļu, zivīm un vistu, Jūs varat viegli iegādāties pārāk daudz. Iepazīsties ar Jūsu ģimenes patēriņu un Jums nebūs jāiegādājas gaļa, kas ilgi stāvēs saldētavā, kamēr vairs nebūs lietojama.

Izveidojiet iepirkumu sarakstu ar visiem produktiem, kas Jums ir nepieciešami; veikali darīs visu, lai pievērstu Jūsu uzmanību ar reklāmām un piedāvājumiem. Izpārdošanas var izskatīties ļoti labi, bet vai Jums ir nepieciešami šie produkti? Izveidojot sarakstu ar produktiem, kas Jums nepieciešami, Jums nebūs jātērē nauda par lietām, kas Jums nav nepieciešamas.

Paskatieties uz augšējiem un apakšējiem plauktiem, kad pērkat mājsaimniecības produktus un pārtiku, veikali bieži novietos dārgākus produktus acu līmenī. Lētāki produkti parasti ir zemāk un augstāk, tādēļ ar nedaudz lielāku piepūli Jūs varat atrast labus piedāvājumus. Nesalīdziniet cenas ar to, kas ir Jūsu priekšā, jo tie, iespējams, ir dārgi zīmoli.

Visbeidzot, vienmēr pārbaudiet izmaksas dažiem no Jūsu produktiem par vienu vienību, dažas kompānijas izmanto lielākus iepakojumus, kad tajos faktiski ir mazāk nekā mazāka izmēra produktā. Nedomājiet, ka lielāks iepakojums nozīmē vairāk. Pārtikas iegādei nav jābūt dārgai, ja Jūs rūpīgi izpētāt piedāvājumu un meklējat labākos piedāvājumus. Jūs būsiet pārsteigti, cik liels pārtikas budžets var kļūt, ja Jūs neievērojat šos vienkāršos padomus.