Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Pārtikas rēķinu samazināšanas padomi

Taupīgs dzīvesveids. Neņemot vērā to, vai mēs bijām spiesti to pieņemt vai mēs esam dzīvojuši šādā veidā brīvprātīgi, arvien vairāk cilvēku pievienojas šim dzīvesveidam.

Lai gan ir daudz jomu, kur Jūs varat samazināt Jūsu tēriņus, Jūsu pārtikas rēķins, iespējams, nav tik viegli maināms, kā budžets izklaidēm. Tik un tā, Jūs varat ietaupīt daļu naudas, pat dodoties iepirkties. Kad dodaties iepirkties, ir daudzas nelielas izmaiņas, ko Jūs varat veikt, kas Jums palīdzēs ietaupīt naudu un būt videi draudzīgiem tajā pašā laikā. Piemēram, Jūs varat iegādāties Jūsu produktus vairumā. Pērkot vairumā, Jūs ietaupāt gan naudu, gan iepakojumu. Mazāk iepakojuma nozīmē mazāk atkritumu. Jūs varat arī ieguldīt atkārtoti izmantojamās iepirkumu somas. Tās ir izturīgākas nekā plastmasas iepirkumu maisiņi. Viss, kas Jums jādara, ir jāseko šiem padomiem, lai arī cik vienkārši tie šķistu:

Sāciet gatavot – Jūs būsiet pārsteigti par to, cik daudz naudas Jūs varat ietaupīt, ja Jūs nepērkat iepriekš pagatavotu ēdienu. Ja gatavošana nav Jūsu stiprā puse, Jūs varat sākt ar kaut ko vienkāršu.

Izvairieties no pārtikas preču iegādes, ja Jums ir ierobežots laiks. Tas var novest pie impulsīviem pirkumiem un pārmērīgiem tēriņiem. Jums ir jābūt pietiekami daudz laika, lai salīdzinātu dažādas cenas.

Arī izvairieties no došanās uz pārtikas preču, kad esat izsalcis. Jūs mēdzat tērēt vairāk naudas un iegādāties lietas, kas Jums nav nepieciešamas.

Izveidojiet sarakstu ar precēm, kas Jums ir nepieciešamas un pārtiku, kas Jums ir nepieciešama. Pieturieties pie šī saraksta un nepērciet neko, ko nespēsiet apēst nedēļas laikā.