Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Populārākie viedtālruņi

Ko mēs saprotam ar labu viedtālruni?

Katram no tiem ir daudz funkciju (vai vismaz viena), kas padara tālruni populāru, lietošanai. Taču vienam no mums ir svarīgs ekrāna lielums, citam – interneta lietošana telefonā, vēl kādam foto kameras kvalitāte. Tālruņa svars, operētājsistēma un dizains nosaka mūsu izvēli tāpat, kā modeļa piemērotība bērna rokām, biznesam, rūdītam spēļu aplikāciju lietotājam vai veciem cilvēkiem ar vāju redzi un vienkāršotām tehnoloģiju prasībām. Diez vai varētu atrast vienu telefona modeli, kurš būtu absolūts līderis visu vajadzību apmierināšanai, turklāt dažādu telefonu atšķirīgā specifika palielina mūsu izvēles iespējas. Dažos vārdos sakot, popularitāte ir labs rādītājs, ja mēs vēlamies salīdzināt dažādu firmu viedtālruņus. Arī ražojošo uzņēmumu tirgus daļa un akciju vērtība ir stabils kritērijs viedtālruņu izplatībai pasaulē.

www.gadgetsnow.com šā gada 23. maijā publicējis lielāko tālruņu ražotāju kompāniju sarakstu, pirmajā vietā minot Samsung, kam seko Apple, Huawei, Oppo, Xiaomi un Lenovo. Šie pārdošanas ziņā ir visietekmīgākie uzņēmumi. Līdz pat 2007. gadam vislielākais pārdošanas apjoms pēc Wikipedia datiem ir bijis dažādiem Nokia tālruņu modeļiem. Tikai 2008. gadā priekšgalā sācis izvirzīties Apple ar dažādiem iPhone modeļiem, līdz 2013. gadā to apsteidzis Samsung.

Top 10 viedtālruņi 2016. un 2017. gadā minēti www.top101news.com vietnē.1. vieta tiek piešķirta Samsung GALAXY S7 – tālrunim ar 12 MP primāro kameru un 32 GB iekšējo atmiņu. Patlaban 2. vietā redzams AppleiPhone 6s, 3. vietā atrodam Android operētājsistēmas nodrošināto LG G5, kura sekundārā kamera ar 8 MP izšķirtspēju radīs lieliskus, selfijus, pat vājā apgaismojumā. HuaweiNexus 6P ir 4. vietas ieguvējs. Lai gan tā kamerai ir tikai 12.3 MP nodrošinājums, telefona atmiņa ir visai iespaidīga – 32 GB. Samsung GALAXY Note 5 ir tālrunis, kam Top101News piešķirta 5. vieta. Šī modeļa komplektācijā iekļauts īpašs zīmulis jeb S-PEN, kas palīdz darboties ar tālruņa ekrānu.6. vietā ierindojas Sony Xperia Z5, kas darbojas Android vidē un piedāvā 23 MP kameras radītus augstākās kvalitātes foto un video attēlus. Samsung Galaxy S6 ir 7. vietas ieguvējs, kas izceļas ar lielisku dizainu, kā arī labiem fotoattēliem un video kvalitāti. LG Nexus 5X atrodas 8. vietā, un šis viedtālrunis sevišķi pazīstams ar tā vieglo svaru. Tajā iebūvēta 12.3 MP kamera, un telefons nodrošina atmiņas vietu 32 GB apjomā. 9. vieta pieder Moto X PureEdition – viedtālrunim ar Android operētājsistēmu un skārienjūtīgu ekrānu. Atsauksmes liecina, ka šis telefons nodrošina īpaši vieglu spēļu pieeju un lietošanu. XiaomiRedmeNote 3 (Android) ar 16 GB vai 32 GB atmiņu (pēc izvēles) un pirkstu nospiedumu drošības sistēmu ierindojas 10. vietā.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *