Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Priekšrocības izmantojot mazo kredītu pakalpojumus

Gadījumā, ja Jūs saskaraties ar naudas problēmām, Jūs varat doties internetā un meklēt kredītus, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Labākā iespēja, ja nauda Jums ir nepieciešama steidzami, ir ātrais kredīts, kas piedāvā līdzekļus īsā laikā. Lai pieteiktos ātrajiem kredītiem, Jums nav nepieciešams izpildīt dažādas formalitātes vai iesniegt dokumentu kopijas. Tomēr Jums ir jādodas internetā, lai pieteiktos ātrajam kredītam.

Kāpēc ātrie kredīti?

Īstermiņa kredīts

 • Gandrīz ikviens var iegūt kredītu bez ķīlas
 • Vienkārši, pieejami un ērti kredīti
 • Pirmais kredīts bez procentiem
 • Maināmi atmaksas nosacījumi un noteikumi
 • Ātrs kredīta apstiprinājums
 • Labas procentu likmes īstermiņā
 • Viegla kredīta pieejamība internetā
 • Aizņēmēju konfidencialitāte jebkurā gadījumā

Cilvēki lielākoties izmanto ātros kredītus, ja ir radušās neparedzētas finanšu problēmas un ar ikmēneša ienākumiem nepietiek, lai tās risinātu. Ātro kredītu aizdevēji aizdod naudas līdzekļus tiem, kas saņem regulārus ienākumus, jo tas apliecina to, ka aizņēmējs varēs noteiktajā laikā atmaksāt aizdoto kredīta summu.

Aizņēmējiem, kas vēlas pieteikties ātrajam kredītam, ir jāizpilda arī daži citi nosacījumi, kas ietver:

 1. Aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam.
 2. Aizņēmējam ir jābūt labai kredītvēsturei.
 3. Aizņēmējam ir jābūt ikmēneša ienākumiem.

Pēc šo nosacījumu izpildes, Jūs varat bez raizēm pieteikties ātrajam kredītam un varat būt pārliecināti, ka tas tiks piešķirts. Pieteikšanās ir ļoti viegla un to var pilnībā paveikt internetā. Aizņēmējam nav nepieciešams nosūtīt aizņēmējam dokumentu kopijas vai izpildīt dažādas formalitātes.

Visi iepriekš minētais ir ļoti svarīgs, un ir jāņem vērā pirms pieteikšanās ātrajam kredītam. Jūs noteikti nevēlaties, tādēļ izpētiet piedāvājumu un esiet uzmanīgi.

Lielākā daļa iedzīvotāju uzskata kredītus bez ķīlas kā labāko izvēli situācijās, kad nepieciešams steidzami aizņemties naudu. Tas ir drošs, jo tas ietver ērtus apmaksas nosacījumus; aizdevēju mērķis ir nodrošināt, ka Jūs saņemsiet atbilstošu summu Jūsu vajadzībām. Ņemot vērā iepriekš minēto informāciju, iespējas aizņēmējiem iegūt labākus kredītu noteikumus un nosacījumus ir patiešām palielinājušās.

Pirmais kredīts bez procentiem – pirmā aprīļa joks?

Pirmais aizdevums ir bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies. Atmaksāt vajadzēs 100%, bet bez procentiem. Aizņemoties līdz 300 eiro būs jāatdod tieši tāda summa kādu aizņēmies. Atdodot aizņēmumu noteiktajos termiņos, būs izdevīgāki noteikumi aizņemoties atkārtoti. Atkārtoti aizņemoties iespējams iegūt lielāku kredītlimita summu. Lielāks aizdevums gan tiek piešķirts tikai 7 dienas pēc iepriekšējā atmaksas. Naudu iespējams atdot vairākos maksājumos, ja klientam tā šķiet ērtāk. Tāpat aizdevumu var atdot pirms termiņa beigām.  Ja beidzoties atmaksas termiņam, nav iespējas atdot visu aizdevumu, ir iespējas pagarināt atmaksas termiņu. Šim pakalpojumam tiek piemērota papildus maksa, kas atkarīga no summas un termiņa uz kuru aizdevums tiek pagarināts. Aizdevumu iespējams pagarināt līdz pat 30 dienām.  Maksājumus iespējams veikt internetbankā, jebkurā bankas filiālē, Narvesen vai kādā no Latvijas Pasta nodaļām.