Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Radušies neparedzēti izdevumi?

Ikviens var nonākt situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda. Ne vienmēr pieejami iekrājumi, tādēļ jāmeklē iespēja aizņemties. Šādās situācijās var palīdzēt ātrie kredīti. Tā ir iespēja aizņemties nelielu naudas summu uz īsu termiņu, turklāt tie paredzēti ļoti plašam kredītņēmēju lokam.

Lai ātrie aizdevumi būtu pieejami:

Nauda

  • Jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Pie lielas daļas aizdevēju ātrais kredīts internetā pieejams no 20 gadu vecuma;
  • Jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi;
  • Jābūt ar atbilstošu ienākumu līmeni, kas ļaus atmaksāt kredītu. Būtiski, ka pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī dažādi pabalsti un stipendijas.

Kredīta noformēšana notiek internetā vien dažu minūšu laikā. Tam nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā esošajām bankām.

Vispirms jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājaslapā. Kad tas izdarīts, vari pieteikties aizdevumam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu. Pieteikuma izskatīšana nav ilgs process. Pozitīva lēmuma gadījumā aizdevuma summu savā bankas kontā saņemsi vien dažu minūšu laikā, un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem.

Kā izvēlēties piemērotāko kredītu?

Šobrīd nebanku kredītu tirgus ir ļoti plašs – tiek piedāvāti dažādi ātrie aizdevumi, tādēļ ikviens var izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu.  Izvērtējot aizdevumu variantus, pievērs uzmanību tādiem kritērijiem kā:

  • Pieejamā aizdevuma summa. Ātrie kredīti pieejami dažādos apmēros – sākot no dažiem simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro;
  • Atmaksas termiņš. Īstermiņa ātras kredīts internetā visbiežāk jāatmaksā 30 dienu laikā. Ilgtermiņa kredītu gadījumā atmaksas termiņš ir garāks;
  • Procentu likmes. Vēlies aizņemties pēc iespējas izdevīgāk? Pievērs uzmanību procentu likmei, kas vistiešākajā veidā ļaus spriest par kredīta izdevīgumu. Pie daudziem aizdevējiem pieejams arī pirmais ātrais kredīts internetā bez maksas – tā ir iespēja atdot tikai tik, cik aizņēmies;
  • Kredīta piešķiršanas laiks. Pārsvarā aizdevēji sola kredītu izmaksāt apmēram 10 – 15 minūšu laikā no tā apstiprinājuma brīža. Tomēr pārskaitījuma ātrums lielā mērā atkarīgs no banku darbības. Jāņem arī vērā, ka pieteikumu var aizpildīt jebkurā diennakts laikā, bet ātrie aizdevumi tiek izsniegti aizdevēja darba laika ietvaros.

Aizņemies atbildīgi

Lai ātrais kredīts internetā būtu patiešām efektīvs, tas jāņem apdomīgi, jātērē prātīgi un jāatmaksā laikā. Pretējā gadījumā var rasties sarežģījumi – piemēram, jāmaksā soda procenti.

Situācijās, kad neparedzētu apstākļu dēļ nav iespējas atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā laikā, noderīga ir termiņa pagarināšana, ko piedāvā vairāki aizdevēji. Tā ļauj atlikt termiņu uz vēlamo laiku, piemēram, 7, 14 vai 30 dienām. Jāņem gan vērā, ka tas ir maksas pakalpojums.

Ātrie kredīti var noderēt visdažādākās situācijās, tomēr tie ir arī atbildība. Noformē aizdevumu tikai tad, ja:

  • Tas patiešām nepieciešams;
  • Zini, ka spēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *