Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Sievietēm

Lielākā daļa sieviešu mēdz būt spontāni pircēji. Sievietes iepērkas un iepērkas, līdz viņas saprot, ka ir ievērojami pārsniegušas budžetu. Jums ir nepieciešams izveidot līdzsvaru starp Jūsu izdevumiem un krāšanas paradumiem. Tas ir īpaši svarīgi mūsdienās ekonomikas problēmu dēļ. Kas zina, Jūs varētu būt daļa no nedaudzajiem, kas ir zaudējuši darbu. Ja vēlaties finansiālo stabilitāti, budžets spēlē lielu lomu tajā. Tas ir ieradums, kas Jums ir jāpieņem, un kopā ar to svarīga iezīme ir disciplīna.

Ir pienācis laiks atlikt naudu nebaltām dienām. Jūs varētu saskarties ar avārijas situāciju un šādos laikos Jūs būsiet visvairāk pateicīgi, ka Jūs esat ieplānojuši uz priekšu. Jums ir jābūt gataviem negaidītiem pārsteigumiem. Ja Jūs turpināt mest savu naudu prom un rīkoties tā, it kā Jūs vienmēr varētu paņemt vairāk no pagraba, Jūs kādu dienu Jūs varat maksāt augstu cenu par savu bezatbildību.

Pirmā lieta, kas Jums jādara, lai nodrošinātu savu nākotni, ir meklēt mērķus. Izveidojiet sarakstu ar Jūsu mērķiem un pašā augšā novietojiet iekrājumu veidošanu. Ja kaut kas varētu notikt ar Jūsu darbu, Jums ir nepieciešams veidot iekrājumus vairāku mēnešu algu apmērā. Gadījumā, ja Jūs zaudējat darbu, Jūs zināsiet, ka Jūs joprojām varat samaksāt rēķinus laikā.

Vēl vienam Jūsu mērķim ir jābūt vienmēr veikt tēriņus ienākumu ietvaros. Kad saņemat algu, vienmēr atlieciet nedaudz iekrājumiem. Tiem Jūs varat pieskarties tikai ārkārtas situācijās. Bet tad atkal Jums arī nepieciešams noteikt, kas tiek uzskatīta par avārijas situāciju. Kleita, ko Jūs vēlaties iegādāties jau nedēļām, noteikti nav daļa no saraksta. Lai cik grūti tas var likties, savu tēriņu piefiksēšana ir ļoti noderīga. Jums ir nepieciešams iekļaut visus tēriņus, lai cik nelieli tie arī nebūtu. Pārskatiet visus ikmēneša tēriņus, lai redzētu, no kuriem Jūs varat atteikties, pat ja to nevēlaties. Tas varētu atmaksāties nākotnē.

Veiciet tēriņu uzskaiti

Jums jāveic uzskaite, lai Jūsu budžets būtu veiksmīgs. Iesākumā varētu šķist apnicīgi pierakstīt visus sīkos tēriņus pierakstu blociņā. Bet tad, kad Jūs sākat redzēt Jūsu izdevumu modeli, tas palīdzēs Jums novērst jebkādus sliktos ieradumus un samazināt nevajadzīgus izdevumus.

Atsakieties no neveselīgas pārtikas

Pārtika

Daudzām pārtikas precēm, ko mēs iegādājamies, ir augstas cenas, bet zema uzturvērtība. Tas nenozīmē, ka 100% no tā, ko Jūs pērkat pārtikas preču veikalā, ir jābūt veselīgam. Bet, kad Jūs pērkat daudz neveselīgas pārtikas, Jūs nemaksājat tikai ar naudu, bet arī par savu veselību. Atsakieties no tukšiem un kaloriju pilniem pārtikas produktiem, tostarp pārstrādātām uzkodām, limonādes un tā tālāk.

Lai gan mums vajag pārtiku un dzērienus, lai dzīvotu, nav nepieciešams tērēt pārāk daudz par šīm precēm. Papildus tam, ka Jums ir jāēd, lai dzīvotu, nevis jādzīvo, lai ēstu, Jums ir arī jāēd tā, lai neiztērētu visu ikmēneša budžetu.

Tags: , , ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *