Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Vai nauda nomierina?

“Nauda nedara laimīgu, bet tā ārkārtīgi nomierina,” lasāms vienā no Ēriha Marijas Remarka romāniem. Katram dzīvē gadās situācijas, kad iepriekš neparedzētam un nozīmīgam maksājumam pietrūkst naudas. Atlikt nav iespējams, bet līdz algai vēl jāgaida. Reizēm vienīgais risinājums, kas spēj mums atdot sirdsmieru, ir naudas aizņemšanās. Iespēju nav daudz – radi, draugi, varbūt banka. Pirmajiem lūgt bieži vien ir neērti, bet bankas kredītam Jums nepieciešamā summa var būt par mazu vai arī banka var nepiešķirt aizdevumu, turklāt tā noformēšana prasītu krietnu laiku. Šādiem gadījumiem ļoti piemērots un ātrs risinājums ir SMS kredīts vai ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums bez ķīlas un sarežģītām formalitātēm.

Vairums cilvēku ātros kredītus uzskatīta par svētību, jo tie atvieglo papildus naudas iegūšanu brīžos, kad ir nepieciešama finanšu palīdzība. Tomēr vienmēr ir ļoti svarīgi būt uzmanīgiem, piesakoties šādiem kredītiem. Lietas būtība ir tāda, ka šie kredīti parasti ir dārgi un var izpostīt Jūsu finanses, ja Jūs neesat uzmanīgi. Tas nozīmē, ka, ja Jūs domājat par pieteikšanos ātrajam kredītam, Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka Jūs to darāt tādā veidā, ka tas galu galā ir noderīgi Jums, nevis rada negatīvas sekas.

Svarīgākais princips, kas Jums ir jāievēro, pirms pieteikšanās ātrajiem kredītiem ir, nepārspīlēt ar tiem. Jums vajadzētu pieteikties ātrajiem kredītiem tikai tad, kad tas ir absolūti nepieciešams, piemēram, ja Jums ir nepieciešams atrisināt kādu avārijas situāciju, piemēram, medicīnas problēmas.

Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir izveidot finanšu plānu, ko Jūs varat ievērot. Piemēram, ja Jūs saņemat ikmēneša ienākumus, Jums vajadzētu atlikt daļu nebaltām dienām un atbilstoši plānot savus izdevumus. Tas samazinās jebkādu deficītu nākotnē, kas savukārt nozīmē, ka Jums nebūs vajadzīgs ātrais kredīts.

Izmanto neatliekamiem maksājumiem

Atceries, ka SMS kredīts ir risinājums brīžiem, kad nauda ir nepieciešama precēm, kuras tiešām nevar atlikt. Iespējams, Tev ir pēkšņi jāsedz medicīnas izdevumi vai alga kavējas par dienu, bet ir jāveic kāds neatliekams maksājums. Tādos brīžos, zinot, ka drīz tiksi pie finanšu līdzekļiem, ātrais īstermiņa aizdevums būs ērts un drošs risinājums sarežģītas situācijas risināšanai. Atmaksā to atbildīgi un laicīgi, lai kredīts Tev būtu pieejams arī citreiz!

Tags: ,

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *