Stulbi

Stulbi, ka stulbi

Visas finanses

Pateicoties budžeta plānošanas rīkiem, piemēram, ikmēneša budžeta plānotājam, Jūsu ienākumu un izdevumu plānošana un uzraudzība var tikt paveikta neticami ātri. Budžeta plānotājs ļauj viegli atjaunināt ierakstus, neietekmējot skaitļu precizitāti Jūsu budžetā.

Ikmēneša budžeta plānotāji atšķiras ar izkārtojumu, funkcijām, un informāciju. Tomēr ir vairāki elementi, ko parasti izmanto šajos plānotājos.

  • Ienākumi. Šī kategorija ir saraksts ar dažādiem ienākumu avotiem, piemēram, algu, komisiju, prēmiju un uzņēmējdarbības ieņēmumiem.
  • Mainīgās izmaksas. Tie ir Jūsu izdevumi, kas mainās katru mēnesi. Piemēri ir apģērbs, pārtika, atpūta, izklaides, komunālo pakalpojumu rēķini (ūdens un elektrības rēķini) un pārtikas preces. Summas, ko Jūs ievadāt mainīgo izdevumu kolonnā Jūsu ikmēneša budžeta izklājlapā, ir aptuvenas faktiskās summas katru mēnesi.
  • Fiksētie izdevumi. Izdevumus, kas nemainās katru mēnesi, sauc par fiksētajiem izdevumiem, kas ietver Jūsu kredīta maksājumus, īres maksu, un apdrošināšanas prēmijas.

Tags:

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *